10 - 14 вересня 2019 року в місті Бургведель (Німеччина) у навчально-тренувальному центру HAWEKA відбувся тренінг-семінар, в якому брали участь співробітники нашої компанії ТМАВТО. В ході навчання були отримані теоретичні та практичні знання по технології комп’ютерної системи для вимірювання геометрії коліс вантажних автомобілів AXIS4000 та по центруванню автомобільних коліс на балансувальних верстатах.

AXIS4000 - інноваційний стенд, який дозволяє робити швидше і, найголовніше, точніший вимір: загального та індивідуального сходження, центрального положення рульового колеса, розвалу, повздовжнього та поперечного кутів нахилу шкворня, співвідношення кутів у повороті, максимального кута повороту, перекосу і зміщення осей. Виміри виконуються за допомогою унікальної технології, де за основу вимірів береться центральна вісь рами, а не одна з осей, як у випадку виміру легкових автомобілів.

AXIS4000 - це результат багаторічної роботи компанії в області розробки та виробництва мобільних стендів для виміру кутів установки коліс автотранспорту. Впровадження власних інноваційних розробок “і know - how” дозволило компанії HAWEKA випустити досконалий мобільний комп'ютерний стенд для виміру кутів установки коліс комерційного транспорту. Зручність, точність, візуалізація процесу вимірів і простота у використанні дають AXIS4000 безперечну перевагу перед аналогічними стендами.

Компанія Mercedes-Benz надала дозвіл та рекомендує використовувати стенд AXIS4000 від HAWEKA AG на всіх сервісних станціях з обслуговування вантажних автомобілів.