Діагностичне обладнання TEXA

Фильтр
Изображения
Наименование
Производитель
Артикул
Цена
1 Діагностичний прилад AXONE 4 Texa (Італія) Арт.: Z06021
Ціну уточнюйте

Інтерфейс для обробки і повної візуалізації даних на СТО. AXONE 4 представляє серію унікальних характеристик, багато з яких пов'язані з концепцією зв'язку з Інтернетом.

1 Діагностичний прилад NAVIGATOR TXTs Texa (Італія)
від 100 573 ГРН

Повний діагностичний інтерфейс, розроблений для підключення до всіх типів автомобілів (легкових і вантажних). Зв'язується з усіма пристроями візуалізації ТЕХА по каналу Bluetooth. Може працювати під управлінням програмного забезпечення TEXA IDC4, встановленого на будь-якому персональному комп'ютері. Комплектується кабелем EOBD.

1 Мініатюрний прилад діагностики OBD MATRIX Texa (Італія) Арт.: Z07111
Ціну уточнюйте

Мініатюрний прилад діагностики on-board, який конфігурується і під'єднується до діагностичного роз'єму транспортного засобу для запису параметрів, які містяться в усіх електронних системах автомобілів. Дозволяє швидко аналізувати дані, що стосуються більш дев'яносто годин поїздок, і просто визначити всі тимчасово з'являючі/зникаючі несправності, які важко розпізнати на СТО.

1 Мотортестер-осцилограф TwinProbe Texa (Італія) Арт.: TwinProbe
Ціну уточнюйте

Мотортестер-осцилограф для зняття вимірів аналогового і цифрового типу.

1 Мотортестер-осцилограф UNIProbe Texa (Італія) Арт.: Z04260
Ціну уточнюйте

Мотортестер-осцилограф для зняття вимірів аналогового і цифрового типу.

1 Самодіагностичний пристрій NAVIGATOR NANO Texa (Італія) Арт.: D08662
Ціну уточнюйте

Самодіагностичний пристрій для легкових і легких комерційних автомобілів, оснащених роз'ємом OBD. Використовувані передові мініатюрні технології дозволили зменшити розмір і вагу приладу на більш ніж 85% по відношенню до традиційних рішень, залишаючи незмінними потужність і глибину діагностики.