Устаткування для мобільного сервісу

Фильтр
Зображення
Наіменування
Виробник
Артикул
Ціна
1 Шиномонтажний верстат AQUILA AUDAX M Mondolfo Ferro (Італія) Арт.: 0-15300152/16
573 375 ГРН

 Верстат для мобільного сервісу 12"-30"

1 Шиномонтажний верстат TB 123 MOBILE Mondolfo Ferro (Італія) Арт.: 0-12102201/16
463 024 ГРН

Верстат для мобільного сервісу 13"-26"

1 Шиномонтажний верстат TB 124 MOBILE Mondolfo Ferro (Італія) Арт.: 0-12302201/16
552 820 ГРН

Верстат для мобільного сервісу 14"-26"

 

Мобільні шиномонтажні верстати є зручним рішенням для швидкого обслуговування автомобілів на місці поломки, навіть якщо немає стаціонарних умов і можливості для проведення заміни або ремонту шин.

Мобільні шиномонтажні верстати

Мобільні шиномонтажі обслуговування коліс повинні мати повний набір функцій стаціонарних шиномонтажок, і в той же час вони мають ряд істотних відмінностей. Серед усієї різноманітності, яку пропонують нам виробники, необхідно вибрати найкращий бренд, який забезпечить довговічний термін служби.

Особливості мобільних шиномонтажних верстатів

  • Рухливість та мобільність:

Мобільні шиномонтажні верстати мають компактні розміри і невелику вагу, що дозволяє легко транспортувати обладнання, встановивши його на рухомій платформі або безпосередньо в автомобілі. Це особливо важливо у випадках аварій, коли транспортування автомобіля в автосервіс неможливе або затруднене.

  • Усі додаткові функції :

Сучасні мобільні верстати надають широкий спектр функцій, включаючи бортування та встановлення колісних дисків, ремонт та балансування шин.

  • Енергонезалежність:

Багато мобільних шиномонтажних верстатів можуть бути додатково оснащені власними джерелами живлення, наприклад, акумуляторами або генераторами. Це дозволяє працювати за умов, коли відсутня електрика.

  • Висока продуктивність :

Завдяки сучасним технологіям та ефективним механізмам, мобільні шиномонтажні верстати забезпечують швидке та якісне обслуговування вантажних та легкових автомобілів.

Переваги мобільних шиномонтажних верстатів

Переваги мобільних шиномонтажних верстатів

  • Економія часу та грошей:

Використання пересувних шиномонтажних верстатів дозволяє скоротити час, який витрачається на шиномонтаж або СТО, а також уникнути додаткових витрат на транспортування автомобіля до станції обслуговування.

  • Мобільність у справі:

Мобільні шиномонтажні верстати особливо потрібні у випадках надзвичайних ситуацій, при необхідності термінового обслуговування в дорозі або у віддалених районах, де потрібна техдопомога, а доступ до стаціонарної станції обмежений.

  • Універсальність:

Мобільний бортувальний стенд, як правило, має широкий діапазон захоплення для робіт з різними типами та радіусами автомобільних коліс, включаючи легкові, вантажні та спеціалізовані шини. Що дуже актуально при обслуговуванні підприємства з парком, що включає різний тип автотранспорту.

Можливість обслуговувати машини у зручному для клієнта місці – незамінний та надійний інструмент у сфері автосервісу. Наявність такої послуги стає незаперечною перевагою в сезон зміни шин, коли власники різних компаній шукають можливість скорочення вартості і, головне, часу на перевзуттю свого автопарку.

 Мобільні шиномонтажні верстати: ціна

Вартість мобільного обладнання може бути вищою вартості стаціонарних верстатів. Це пояснюється наявністю додаткових вузлів, які забезпечують рухливість та надійність механізмів. Також не варто забувати, що мобільні шиномонтажі встановлюються безпосередньо на автотранспорт або пересувні причепи, що позбавляє необхідності купівлі чи оренди земельної ділянки під шиномонтажний бізнес.

Ми пропонуємо різні моделі, характеристики та комплектація яких розраховані на задоволення різноманітних потреб.

Ось кілька моделей верстатів для шиномонтажу на колесах від Mondolfo Ferro:

Модель Назва Призначення Діапазон затиску Діаметр колеса Вага колеса
AUDAX M легковий 12”-30” 1200 мм 85 кг
TB 123 MOBILE вантажний 13”-26” 1380 мм 350 кг
TB 124 MOBILE вантажний 14”-26” 1350 мм 500 кг

 

Зверніть увагу, що деякі моделі можуть бути доукомплектовані додатковими опціями (генератором, радіокерованим блоком управління, акумуляторами тощо). Уточніть наявність, можливість встановлення та сервісне обслуговування необхідних Вам аксесуарів та додаткового обладнання. При виборі такого обладнання важливо враховувати пристрій та бюджет, а також звертатися до професіоналів, щоб отримати пораду та рекомендації. Наші менеджери з радістю нададуть Вам повний прайс, повний опис та детальну інструкцію щодо використання наших товарів.

При замовленні обладнання для СТО, або вантажного шиномонтажу, хочемо також звернути вашу увагу на якісні шиноремонтні матеріали, які можна замовити на нашому сайті.