One world, one product – it just makes SENS.


06 лютого 2020 року нашу компанію відвідав представник компанії Huf Electronics Bretten (в минулому BERU Electronics). Переговори пройшли дуже успішно: було підбито позитивні підсумки 2019 року, а також обговорені спільні плани на майбутнє щодо розширення співпраці. Крім цього, представник компанії поділився з нами інформацією про поточні розробках і стратегією розвитку систем моніторингу датчиків тиску на найближчі роки, про що ми звичайно ж розповімо нашим партнерам і клієнтам в наступних новинних статтях.

Компанія Huf Electronics Bretten є підрозділом групи компаній Huf Hülsbeck & Fürst, яка була заснована в 1908 році в місті Фельберт, Німеччина. На сьогоднішній день в групі компаній працює близько 10000 співробітників в 14 країнах світу. Спочатку, підприємство займалося виробництвом дверних замків для автомобілів. Вже в 1920 році компанія стала постачальником цих компонентів для автомобілів Mercedes-Benz, а на сьогоднішній день є одним з провідних виробників в цій сфері. Група компаній входить в 20-ку найбільш інноваційних підприємств згідно з дослідженням найбільшої фінансово-економічної ділової газети Німеччини «Handelsblatt».

З 1997 року компанія, яка входить в спільне підприємство BHsens, поставляє системи моніторингу тиску в шинах безпосередньо виробникам автомобілів. За минулі роки продукція постійно покращувалася як технічно, так і зовні: з кожним новим поколінням датчики тиску IntelliSens ставали все менші за розміром, але при цьому їх характеристики постійно поліпшувалися. Наприклад, сучасні датчики тиску витримують не тільки температури в діапазоні від -40 до +150 градусів за Цельсієм, а й механічні навантаження до 2000G. Такі високі вимоги до стійкості датчиків продиктовані виробниками спортивних автомобілів, швидкості яких перевищують 300 км / год.

Клієнтами компанії є такі виробники як Audi, Aston Martin, BMW, Bentley, Bugatti, Ferrari, GM, Isuzu, Koenigsegg, Lamborghini, Maserati, Mercedes-Benz і Mercedes Truck, Mini, Nissan, Novabus, Opel, Pagani, Porsche, Prevost, Renault, Rolls-Royce, SsangYong, Skoda, Volkswagen і Volvo Truck. Компанія Huf Electronics Bretten так само  пропонує широкий асортимент датчиків на заміну оригінальним (RDE), а також лінійку універсальних датчиків з частотами 434 і 315 МГц для програмування, діапазон покриття яких повністю покриває потреби ринку післяпродажного обслуговування легкових автомобілів у всьому світі.

Принципи компанії залишаються незмінними з плином часу: це інновації і якість продукції, зробленої в Німеччині.

Також в асортименті "ТМАВТО" є прилади для діагностики і програмування HUF:
 http://www.tiptop.com.ua/ru/oborudovanie_dlya_diagnostiki_datchikov_tpms/brand=10960;/