Нижче доступна для завантаження таблиця з ремонту шин з використанням пластирів Tip-Top серії RAD-300:

Таблиця з ремонту шин з використанням радіальних пластирів Tip-Top серії RAD-300
Завантажити

 

Ця таблиця пошкоджень призначена для застосування ремонтних матеріалів і систем РЕМА ТИП ТОП і дійсна для всіх країн. Наведені в таблиці розміри пошкоджень даються у вигляді орієнтовних величин, отриманих при використанні ремонтних систем РЕМА ТИП ТОП і заснованих на практичному досвіді та результатах стендових випробувань і тестів.
 
Завжди перевіряйте шину на можливість і доцільність ремонту! Обстежте шину на можливу наявність прихованих пошкоджень. Наведені в таблиці максимальні розміри пошкоджень являють собою граничні розміри, перевищення яких після проведення відповідної механічної обробки не допускається. У цій таблиці не враховані можливі приписи та рекомендації по ремонту автомобільних шин, прийняті в окремих країнах.
 
Таблиця пошкоджень не звільняє користувача від обов'язку проведення власної оцінки необхідності коригування зазначених розмірів, з урахуванням як вищезазначених розпоряджень, так і місцевих дорожніх умов, характеру навантаження та умов експлуатації шин. В ході ремонту дотримуйтесь відповідні інструкції по обробці і застосуванню ремонтних матеріалів.
 
© 2015 Фірма зберігає за собою всі права, в тому числі на фототехнічні відтворення і запис на електронні носії. Використання даної таблиці або її фрагментів з метою отримання доходів не дозволяється.