Новий учбовий центр «Рема Тип Топ»

             Рема Тип Топ: один бренд, одне джерело, одна система

Цього року компанія «Рема Тип Топ» відкрила двері нового учбового центру по ремонту шин «Академія Рема Тип Топ» для всіх, хто прагне поглибити свої знання і підвищити якість своєї роботи. Учбовий центр знаходиться в самому серці компанії на території виробництва в передмісті Мюнхена.


У новому учбовому центрі є можливість пройті два 4-денні курси: по ремонту легкових і вантажних шин, а також великогабаритних і с/х шин. Що може бути краще, ніж отримати коштовні технічні знання з перших рук у найбільшого в світі виробника шиноремонтних матеріалів? Адже в учбовому центрі є можливість спробувати різний інструмент, устаткування для вулканізації і весь спектр матеріалів для ремонту шин. У кожного учасника є своє робоче місце і можливість самостійно відпрацювати весь процес ремонту шини А до Я.

Весь учбовий процес проходить під керівництвом тренера, який спочатку на своєму прикладі показує технологію ремонту, а після цього перевіряє результати учасників і, звичайно ж, допомагає і підказує протягом всього учбового процесу.

Після відкриття учбового центру цього року наші клієнти вже практикувалися і застосовували технологію Рема Тип Топ для ремонту боковини, плеча і протектора легкових і вантажних, а також великогабаритних і с/х шин. Учасники дізналися про тонкощі гарячої і холодної вулканізації і правилах використання рідин вулканізації MTR, SC-BL і OTR і правильних методах підбору шиноремонтних радіальних пластирів 100, 300, 400 і 500 серій і діагональних пластирів серії PN.Обговорювалися особливості пошкоджень низькопрофільних шин і шин з посиленою боковиною, а також про те, які зони в шинах вважаються непридатними до ремонту.

Після завершення курсу кожен учасник отримує диплом, але найголовніша цінність – це технічні знання про шини і їх ремонт, які не лише допоможуть в щоденній роботі, але і поліпшать розуміння самої технології. Адже якісний ремонт – це репутація шиноремонтного сервісу, вдячність клієнтів і найголовніше – безпека на дорогах.

Клієнти, що бажають взяти участь в такому вченні, можуть телефонувати (044) 456-12-82 для здобуття детальної інформації.