Набір торсіонних ключів Pro Tork

Опис Відгуки Доставка і оплата
Арт.: Pro Tork
Ціну уточнюйте
Haweka (Німеччина)
У набір входять торсіонні ключі різного кольору. Кожен колір відповідає певному розміру головки колісного болта/гайки і моменту затяжки болта/гайки, рекомендованому виробником автомобіля. 
 
Часто бувають випадки, що відбалансоване в "нуль" колесо, встановлене на маточину автомобіля, викликає вібрацію на кермі і як наслідок додаткові навантаження на вузли підвіски автомобіля. Відбувається це тому, що через нерівномірний затягування колісних болтів/гайок, колесо було встановлено на маточину автомобіля не строго вертикально. Торсіонні ключі Pro Tork дозволяють рівномірно, з однаковим моментом затяжки, затягнути колісні болти або гайки. Ключі Pro Tork підходять до 1/2 '' і 1 '' пневмогайковерти, з обертовим моментом до 340Nm. Працюючи ключами Pro Tork, виключається можливість пошкодження покриття колісного диска.
Відгуки покупців про Набір торсіонних ключів Pro Tork

Про цей товар поки немає відгуків

  • БЕЗКОШТОВНО в межах Києва, Дніпропетровська, Харкова, Львова, Одеси;
  • самовивіз зі складу;
  • кур'єрські служби: Нова Пошта/Інтайм/Автолюкс.

Оплата в межах Києва, Дніпра, Львова, Харкова та Одеси здійснюється за такими умовами:

  • шиноремонтні матеріали доставляються безкоштовно (при замовленні від 3000 грн);
  • великогабаритні товари доставляємо безкоштовно (в регіони вартість обговорюється додатково).

Щодня зі складу компанії "ТМАВТО" здійснюються відвантаження товару в різні регіони України. В основному, відправка* проводиться такими компаніями як "Нова Пошта", "Ін Тайм", "Автолюкс" та інші.

Як правило, відвантаження проводиться день в день, а це означає, що вже на наступний день Ви зможете отримати товар в зручному для Вас представництві.