Раді повідомити, що ми запустили оновлену версію сайту tiptop.com.ua. Сайт компанії "ТМАВТО" вперше був запущений в далекому 2004 році і з того часу з кожним оновленням сайту ми прагнули створити все більш якісний і зручний для відвідувача ресурс. Цей реліз не став винятком. 
 
На сайті реалізовано зручний на наш погляд фільтр товарів, що відображається в правій колонці в якому крім підбору товару по необхідним характеристикам, можна відфільтрувати прийнятний для Вас ціновий сегмент. Також новий сайт на відміну від попереднього, має зручний миттєвий пошук по товару. Для цього необхідно всього лише ввести декілька перших букв, товару або розділу, який зацікавив Вас, і Ви миттєво побачите результат.

Для того, щоб завжди бути в курсі наших розпродажів і сезонних пропозицій, рекомендуємо регулярно відвідувати розділ "Зниження цін", або просто підписатися на розсилку по нашим спеціальним пропозиціям.

Якщо в процесі відвідування сайту компанії АМТ у Вас з'являться ідеї як зробити його більш зручним, просимо надсилати нам Ваші пропозиції або зауваження на адресу reklama@tiptop.com.ua, ми постараємося врахувати всі Ваші пропозиції і неодмінно приділити особливу увагу зауваженням. 
 
Заздалегідь вдячні, що Ви з нами!