Нижче доступна для скачування таблиця з ремонту шин з використанням пластирів Tip-Top серії M-RCF.

Таблиця з ремонту шин з використанням пластирів Tip-Top серії M-RCF
Завантажити

Ця таблиця ушкоджень призначена для застосування ремонтних матеріалів і систем РЕМА ТІП ТОП і дійсна для всіх країн. Наведені в таблиці розміри пошкоджень даються у вигляді орієнтовних величин, отриманих при використанні ремонтних систем РЕМА ТІП ТОП і заснованих на практичному досвіді та результатах стендових випробувань і тестів. 
 
Завжди перевіряйте шину на можливість і доцільність ремонту! Обстежте шину на можливу наявність прихованих ушкоджень. Наведені в таблиці максимальні розміри пошкоджень представляють собою граничні розміри, перевищення яких після проведення відповідної механічної обробки не допускається. У цій таблиці не враховані можливі приписи і рекомендації по ремонту автомобільних шин, прийняті в окремих країнах. 
 
Таблиця ушкоджень не звільняє користувача від обов'язку проведення власної оцінки необхідності коригування зазначених розмірів, з урахуванням як вищезазначених приписів, так і місцевих дорожніх умов, характеру навантаження та умов експлуатації шин. В ході ремонту дотримуйтесь відповідних інструкції по обробці і застосуванню ремонтних матеріалів. 
 
© 2014 Фірма зберігає за собою всі права, в тому числі на фототехнічні відтворення і запис на електронні носії. Використання даної таблиці або її фрагментів в цілях отримання доходів не дозволяється.