Texa

TEXA була заснована в 1992 році і на сьогоднішній день є лідером на Європейському рівні в проектуванні, виробництві та створенні мультимарочних діагностичних приладів для легкових, вантажних автомобілів, мотоциклів, морської і сільсько-господарської техніки. 
 
TEXA присутня у всьому світі розгалуженою дистриб'юторською мережею; продає напряму через свої філії в Іспанії, Франції, Великобританії, Німеччини, США, Польщі, Росії та Японії. 
Повністю
Фильтр
Изображения
Наименование
Производитель
Артикул
Цена
Діагностичний прилад AXONE 4, Діагностичне обладнання TEXA Діагностичний прилад AXONE 4 Texa (Італія)
Ціну уточнюйте

Інтерфейс для обробки і повної візуалізації даних на СТО. AXONE 4 представляє серію унікальних характеристик, багато з яких пов'язані з концепцією зв'язку з Інтернетом.

Діагностичний прилад NAVIGATOR TXTs, Діагностичне обладнання TEXA Діагностичний прилад NAVIGATOR TXTs Texa (Італія)
від 89 425 ГРН

Повний діагностичний інтерфейс, розроблений для підключення до всіх типів автомобілів (легкових і вантажних). Зв'язується з усіма пристроями візуалізації ТЕХА по каналу Bluetooth. Може працювати під управлінням програмного забезпечення TEXA IDC4, встановленого на будь-якому персональному комп'ютері. Комплектується кабелем EOBD.

Мініатюрний прилад діагностики OBD MATRIX, Діагностичне обладнання TEXA Мініатюрний прилад діагностики OBD MATRIX Texa (Італія)
Ціну уточнюйте

Мініатюрний прилад діагностики on-board, який конфігурується і під'єднується до діагностичного роз'єму транспортного засобу для запису параметрів, які містяться в усіх електронних системах автомобілів. Дозволяє швидко аналізувати дані, що стосуються більш дев'яносто годин поїздок, і просто визначити всі тимчасово з'являючі/зникаючі несправності, які важко розпізнати на СТО.

Мотортестер-осцилограф TwinProbe, Діагностичне обладнання TEXA Мотортестер-осцилограф TwinProbe Texa (Італія)
Ціну уточнюйте

Мотортестер-осцилограф для зняття вимірів аналогового і цифрового типу.

Мотортестер-осцилограф UNIProbe, Діагностичне обладнання TEXA Мотортестер-осцилограф UNIProbe Texa (Італія)
Ціну уточнюйте

Мотортестер-осцилограф для зняття вимірів аналогового і цифрового типу.

Самодіагностичний пристрій NAVIGATOR NANO, Діагностичне обладнання TEXA Самодіагностичний пристрій NAVIGATOR NANO Texa (Італія)
Ціну уточнюйте

Самодіагностичний пристрій для легкових і легких комерційних автомобілів, оснащених роз'ємом OBD. Використовувані передові мініатюрні технології дозволили зменшити розмір і вагу приладу на більш ніж 85% по відношенню до традиційних рішень, залишаючи незмінними потужність і глибину діагностики.